ניקוי שטיחים מקיר לקיר

שטיחים מקיר לקיר הם שטיחים העשויים מסיבים סינטטיים ולעיתים מסיבים טבעיים. השטיחים מותקנים ישירות על גבי הרצפה בהדבקה או בשיטת מתיחה על גבי ספוג ולייסטים. השטיחים הנ"ל מיועדים לאסתטיקה של המקום, לבידוד החום בבית ולאקוסטיקה.

מהם היתרונות בשטיח מקיר לקיר?

במגזר הפרטי בבית משתמשים בד"כ בשטיחי קיר לקיר בחדרי שינה על מנת לקבל בידוד של קור מהרצפה ולהרגשת חמימות. במדינות קרות לדוגמא משתמשים בשטיחים קיר לקיר בכל שטח הבית על מנת לבודד קור ולשמר את חום המבנה (לעיתים אף ישתמשו בסיב הטבעי צמר אשר נותן תחושת חום, מבודד טוב ונעים למגע).

במגזר העסקי כגון משרדים/אולמות, אנו משתמשים על מנת לתת רקע ויזואלי, עיצוב המבנה, לשמר אקוסטיקה ומניעת רעשים בדריכה על הרצפה. סיבי השטיח כולאים בתוכם את הרעש. ישנם מקומות כמו אולפנים או חדרי מוזיקה שמשתמשים בשטיחי קיר לקיר גם בהתקנה על קירות על מנת לקבל אקוסטיקה ברמה גבוהה.

מה ההבדל מבחינת "צבירת לכלוך" (פוטנציאל התלכלכות) בין שטיח רגיל לשטיח מקיר לקיר?

על מנת לשמר את שטיחי הקיר לקיר בביתנו ובמשרד לא מספיקה רק התחזוקה השוטפת והנכונה של שאיבת האבק. לאורך הזמן, השטיח צובר אבק וחולות שנדחסים פנימה לעומק השטיח וגורמים לשחיקה מואצת ומראה בלוי של פני השטיח.

על כן, מידי פעם, יש צורך בניקוי מקצועי ועמוק המתבצע על ידי צוותים מקצועיים של חברת “ארגמן שטיחים” שרכשו ידע, ניסיון והכשרה מקצועית. הצוותים מצוידים במכשור וחומרים מתקדמים.

מה ההבדל מבחינת תהליך הניקוי?

שטיחים מקיר לקיר, שלא כמו שטיחים ניידים שניתן לנייד ולהכניס למכונה כגון מכונת איבוק שטיפה וחדרי ייבוש או כל תהליך שהמוצר נכנס למכונה, כיוון שלא ניתן לניידם ישנן מכונות ניידות ייעודיות לסוג זה של שטיחים. הפרמטרים לקביעת סוג המכונה וחומרי הניקוי נקבעים על פי סוג השטיח, הסיב ממנו ארוג ומצבו.

3 שיטות לניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר מתחלק לשלושה סוגים עיקריים:

  1. הזרקה ויניקה
    שיטה זאת מהווה ניקוי עמוק ומדמה תהליך שטיפת השטיח (תהליך זה משולב עם הליך מיוחד של הברשה) 

  2. ניקוי חצי יבש
    בשיטה זאת משתמשים בפיזור קצף יבש על השטיח, ניקוי זה מתאים לשטיחים שאינם מלוכלכים מאוד ובמקרים בהם צריך ייבוש מהיר עד 24 שעות.

  3. ניקוי יבש
    בשיטה זאת מפזרים אבקה מיוחדת על פני השטיח המוציאה באופן כימי את הלכלוך מהשטיח ובסיום התהליך השטיח מוכן לשימוש. שיטה זאת נחשבת לאיכות נמוכה בתוצאת הניקוי ומיועדת למקומות בהם השימוש בשטיח הוא 24/7 כגון שדה תעופה וכד'.

איך תהליך ההזמנה והניקוי מתנהל, וכמה זמן זה לוקח?

טרם תיאום ניקוי מול הלקוח, אנו שולחים נציג מטעמנו לבדיקת השטיח במקום ולתיאום ציפיות מול הלקוח, כך כשצוות הניקוי שלנו מגיע הוא מצויד במכשור ובחומרים שמותאמים לניקוי השטיח הספציפי ובהתאם למצבו כפי שאובחן ע"י הנציג המקצועי מראש.

זמן הניקוי הוא אינדיבידואלי ותלוי בפרמטרים כמו גודל שטח הניקוי, מצבו העכשווי של השטיח מבחינת לכלוך ושימוש, תנאי שטח העבודה, חלוקת החדרים/משרדים, האם מונח ריהוט וציוד על השטיח וכד'.

מהי העלות המוערכת לניקוי שטיח מקיר לקיר?
מבחינת עלויות – המחיר ייקבע בהתאם לסוג השטיח, גודל שטח הניקוי, מצב השטיח ותנאי שטח העבודה. 

מספר טיפים לשמירה (תחזוקה) על שטיח מקיר לקיר

לאור העובדה שאינם ניידים ולא ניתנים לעבור תהליך איבוק כמו שטיח נייד מומלץ לשמור בתחזוקה שוטפת ונכונה של שאיבת אבק אחת לשבוע על מנת שחולות ואבק לא יידחסו לעומק הסיב. פעולה זאת חשובה על מנת שביום שבו השטיח יעבור תהליך של ניקוי מקצועי על ידי חברה מקצועית, לא יהיה קושי להוציא את מרקם החולות מתוך שורש הסיב (חול בקרקעית השטיח גורם לבלאי גבוה).

לקוחות ממליצים

ניר
Read More
פניתי לבית העסק לצורך ניקוי שטיח, השירות שקיבלתי היה מקצועי והיחס אדיב, העובד עמד בלוח הזמנים והמחיר ששילמתי היה סביר, בחרתי לפנות לשם מכיוון שהוא היה הראשון שעלה באינטרנט.
רעות סבח
רעות סבח
Read More
הנני חובבת גדולה של שטיחים , ברשותי שטיחים עבודות יד בעיקר שטיחים פרסיים אחדים מהשטיחים היו עם כתמים עקשניים במיוחד ועם ריחות לא נעימים, השטיחים שלי טופלו בחברת ארגמן אחרי שבוצע בהם ניקוי ותיקונים והם נראו יוצא מן הכלל וחשוב לציין שהשירות שקבלתי היה מצויין כבר משיחת הטלפון הראשונה וההתרשמות מנציג השירות שהגיע אליי ללא תשלום
אלי גונן
אלי גונן
Read More
לסיכום- ביצעו עבודה מצויינת! שרות מהיר ומעולה! צוותי העבודה מקצועיים ביותר! תודה מיוחדת לאליעזר! ממולץ ביותר!!!!!!!!!
זהר
זהר
Read More
מעולה! הגיע נציג לבית לתת הצעת מחיר, כאשר סיכמנו את התנאים הגיע נציג לקחת את הכריות של הספה לניקוי אצלהם וביון שנקבע ובשעה שנקבע הגיעו צמד עובדים לנקות את השטיח והספה אצלי בבית, יצא מעולה וממש ממש נקי
איריס
Read More
פניתי לצורך תיקון וניקוי שטיח עתיק, השירות היה מעולה, אדיב ומקצועי. הוא בא לקראתי. והיה גמיש בתנאים, השירות סופק בזמן, המחיר היה סביר בהתאם לצפיות, לא בחנתי הצעות, משום שלקחתי ממנו כבר בעבר שירות.
משה
Read More
פניתי ל"ארגמן שטיחים" על מנת לנקות את השטיח, קיבלתי שירות מיקצועי עם יחס אדיב, הם עמדו בזמנים ושילמתי מחיר בהתאם, ביררתי מחירי ופניתי אליו מכיוון שהוא קרוב לבית שלי.
יוסי
יוסי
Read More
זה שנים שאני עובד עם שטיחי ארגמן בנתניה , הם מאד מקצועיים בתחום ניקוי השטיחים ,במיוחד ניקוי ותיקון שטיחים בעבודות יד,פרסיים ובכלל
Previous
Next
צרו קשר ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם