ניקוי שטיחים גדולים

השימוש בשטיחים גדולים נועד למלא חללים גדולים ולא סטנדרטיים כגון אחוזות, וילות גדולות, אולמות, היכלי הרצאות ואירוח ומבואות (לובי).

מהי ההגדרה של שטיח גדול?

שטיחים ניידים גדולים במיוחד באים לידי ביטוי בגודל מעל הסטנדרט. הגודל הסטנדרטי הגדול מבין השטיחים הוא כ- 12 מ"ר (3.00/4.00), מעל גודל זה הרוחב והאורך משתנים ונחשבים לשטיחים גדולים במיוחד.


על מנת לטפל בשטיחים בגודל זה שרוחבם יכול להגיע במקרים חריגים למעלה מ- 5 מ' ואורכם למעלה מ- 10 מ', יש צורך בשילוב של שטח עבוד, ידע מקצועי רחב באבחון סוג השטיח, מכשור מתקדם וכח אדם מיומן שמסוגל לבצע את העבודה (בשילוב הידע, המכשור והחומרים) בזמן ביצוע מהיר למניעת נזקים העלולים  להיגרם עקב עיכובים בתהליך הניקוי בגלל הגודל.

מהו תהליך הניקוי של שטיחים גדולים?

אנו מייחסים חשיבות גדולה לבדיקת השטיח הגדול טרם הניקוי, כולל אבחון סוג הסיב, מצב השטיח, התאמת החומרים.טכניקת הניקוי כוללת בתוכה תהליך איבוק מיוחד, תהליך שטיפה מיוחד המלווה מס' פעמים גם בתהליך ידני ועל כן באה חשיבות של כח אדם מיומן ולא פחות מזה משך זמן הניקוי.


תהליך הניקוי כולל ידע נרחב וניסיון רב שנים של ניקוי שטיחים גדולים במוזיאונים, ושימורם בשילוב טכנולוגיה מתקדמת.

שטיח פרסי עבודת יד

מה מייחד את ארגמן בניקוי שטיחים?

המומחיות שלנו היא טיפול בשטיחי עבודת-יד בשילוב של ידע וניסיון מקצועי רב שנים, טיפול בהרבה סוגים שונים של שטיחים, ידע של טכניקות רבות באריגת שטיחים. הננו רשומים ברשימת מומחי השימור לשטיחים וגובלנים מטעם המחלקה למוזיאונים במשרד התרבות.

צרו קשר ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם

שירות כלל ארצי

מוקדי האיסוף והמסירה שלנו בזמינות רחבה בכל רחבי הארץ לשירות מהיר ונוחות מירבית

איסוף מהבית

אנחנו מגיעים אליך עד הבית לאיסוף והחזרה של השטיחים – התקשר וקבע מתי שנוח לך!

לקוחות ממליצים

ניר
Read More
פניתי לבית העסק לצורך ניקוי שטיח, השירות שקיבלתי היה מקצועי והיחס אדיב, העובד עמד בלוח הזמנים והמחיר ששילמתי היה סביר, בחרתי לפנות לשם מכיוון שהוא היה הראשון שעלה באינטרנט.
רעות סבח
רעות סבח
Read More
הנני חובבת גדולה של שטיחים , ברשותי שטיחים עבודות יד בעיקר שטיחים פרסיים אחדים מהשטיחים היו עם כתמים עקשניים במיוחד ועם ריחות לא נעימים, השטיחים שלי טופלו בחברת ארגמן אחרי שבוצע בהם ניקוי ותיקונים והם נראו יוצא מן הכלל וחשוב לציין שהשירות שקבלתי היה מצויין כבר משיחת הטלפון הראשונה וההתרשמות מנציג השירות שהגיע אליי ללא תשלום
אלי גונן
אלי גונן
Read More
לסיכום- ביצעו עבודה מצויינת! שרות מהיר ומעולה! צוותי העבודה מקצועיים ביותר! תודה מיוחדת לאליעזר! ממולץ ביותר!!!!!!!!!
זהר
זהר
Read More
מעולה! הגיע נציג לבית לתת הצעת מחיר, כאשר סיכמנו את התנאים הגיע נציג לקחת את הכריות של הספה לניקוי אצלהם וביון שנקבע ובשעה שנקבע הגיעו צמד עובדים לנקות את השטיח והספה אצלי בבית, יצא מעולה וממש ממש נקי
איריס
Read More
פניתי לצורך תיקון וניקוי שטיח עתיק, השירות היה מעולה, אדיב ומקצועי. הוא בא לקראתי. והיה גמיש בתנאים, השירות סופק בזמן, המחיר היה סביר בהתאם לצפיות, לא בחנתי הצעות, משום שלקחתי ממנו כבר בעבר שירות.
משה
Read More
פניתי ל"ארגמן שטיחים" על מנת לנקות את השטיח, קיבלתי שירות מיקצועי עם יחס אדיב, הם עמדו בזמנים ושילמתי מחיר בהתאם, ביררתי מחירי ופניתי אליו מכיוון שהוא קרוב לבית שלי.
יוסי
יוסי
Read More
זה שנים שאני עובד עם שטיחי ארגמן בנתניה , הם מאד מקצועיים בתחום ניקוי השטיחים ,במיוחד ניקוי ותיקון שטיחים בעבודות יד,פרסיים ובכלל
Previous
Next