ניקוי מזרנים

רובנו מבלים כשליש מחיינו בשינה על מזרן. אז רצוי שניתן לו את הכבוד הראוי מבחינת הקפדה על ניקוי. בין אם מדובר באבק שמצטבר או לכלוך מאותה פעם שהחלטת להתפנק ולאכול במיטה, שמירה על שגרת ניקוי המזרן היא הכרחית.

אילו סוגי לכלוך יכולים להצטבר על מזרן וכתוצאה ממה?

לרוב סוגי הלכלוך שמצטברים על המזרן הם נוזלים המופרשים מגופנו כגון: זיעה, שתן, שומן גוף והפרשות שונות ובנוסף גם קרדית אבק. כמובן שמצעים מבד לא מונעים מלכלוך מסוג זה לחדור למזרונים ועל כן יש צורך לנקות המזרנים מידי פעם.

ניקוי מזרן ביתי

תהליך הניקוי של מזרן

אחזקת מזרנים ושימורם אינם כרוכים במאמץ רב. אחרי שמתרגלים לרעיון שיש צורך לבצע את פעולת שאיבת המזרן באופן קבוע, סיסטמתי ותכוף, אפשר אפילו לראות בו סוג של מעשה שיגרתי, אשר ניתן לשלבו כחלק מהניקוי הכללי היומיומי של הבית.

אחת לתקופה או בהינתן מצב בו ישנו לכלוך שלא ניתן להוריד, רצוי לבצע ניקוי מקצועי.

ניקוי מזרנים מקצועי נעשה על ידי פעולת שאיבה מסיבית ראשונה, ניתן תוך כדי הניקוי לשלב גם תהליך מיוחד לטיפול בקרדית האבק ולאחר מכן התזת חומרי אנזים הפועלים על הלכלוך, בתהליך של הזרקה ויניקה החודרים לעומק הבד.

טיפים לשמירה על ניקיון המזרן

  1. במקרה של נוזל שנשפך ונספג במזרן, מומלץ מיידית לספוג את הנוזל באמצעות נייר סופג או מטלית יבשה לבנה או שימוש באבקה ייעודית לספיחת נוזלים.
  2. ישנם מגני מזרן הפרוסים מתחת למצעים המהווים חוצץ למניעת ספיגת נוזלים. מומלץ מאוד לשמור על המזרן.
  3. מומלץ מאוד לפחות פעם בחודש לאוורור המזרן ע"י הורדת המצעים, ובמקביל פתיחת החלון לסרקולציה.
  4. יש כדאיות לשאוב המזרן לפחות פעם בחודש.
צרו קשר ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

ניר
Read More
פניתי לבית העסק לצורך ניקוי שטיח, השירות שקיבלתי היה מקצועי והיחס אדיב, העובד עמד בלוח הזמנים והמחיר ששילמתי היה סביר, בחרתי לפנות לשם מכיוון שהוא היה הראשון שעלה באינטרנט.
רעות סבח
רעות סבח
Read More
הנני חובבת גדולה של שטיחים , ברשותי שטיחים עבודות יד בעיקר שטיחים פרסיים אחדים מהשטיחים היו עם כתמים עקשניים במיוחד ועם ריחות לא נעימים, השטיחים שלי טופלו בחברת ארגמן אחרי שבוצע בהם ניקוי ותיקונים והם נראו יוצא מן הכלל וחשוב לציין שהשירות שקבלתי היה מצויין כבר משיחת הטלפון הראשונה וההתרשמות מנציג השירות שהגיע אליי ללא תשלום
אלי גונן
אלי גונן
Read More
לסיכום- ביצעו עבודה מצויינת! שרות מהיר ומעולה! צוותי העבודה מקצועיים ביותר! תודה מיוחדת לאליעזר! ממולץ ביותר!!!!!!!!!
זהר
זהר
Read More
מעולה! הגיע נציג לבית לתת הצעת מחיר, כאשר סיכמנו את התנאים הגיע נציג לקחת את הכריות של הספה לניקוי אצלהם וביון שנקבע ובשעה שנקבע הגיעו צמד עובדים לנקות את השטיח והספה אצלי בבית, יצא מעולה וממש ממש נקי
איריס
Read More
פניתי לצורך תיקון וניקוי שטיח עתיק, השירות היה מעולה, אדיב ומקצועי. הוא בא לקראתי. והיה גמיש בתנאים, השירות סופק בזמן, המחיר היה סביר בהתאם לצפיות, לא בחנתי הצעות, משום שלקחתי ממנו כבר בעבר שירות.
משה
Read More
פניתי ל"ארגמן שטיחים" על מנת לנקות את השטיח, קיבלתי שירות מיקצועי עם יחס אדיב, הם עמדו בזמנים ושילמתי מחיר בהתאם, ביררתי מחירי ופניתי אליו מכיוון שהוא קרוב לבית שלי.
יוסי
יוסי
Read More
זה שנים שאני עובד עם שטיחי ארגמן בנתניה , הם מאד מקצועיים בתחום ניקוי השטיחים ,במיוחד ניקוי ותיקון שטיחים בעבודות יד,פרסיים ובכלל
Previous
Next