לקוחות עסקיים

מזה עשרות שנים שארגמן מספקת שירותי ניקוי ותחזוקה מותאמים לעסקים בכל הגדלים, הכולל ליווי וייעוץ אישי ושמירה על לוח זמנים שתואם לבית העסק

בין לקוחותינו

חברתנו עובדת מול בתי מלון, בתי אבות, שגרירויות , מוזיאונים , משרדים ממשלתיים, מרפאות, אולמות, ספריות חברות הייטק ועוד.

מהו הסטנדרט ISO ומה הם אומרים? מה המשמעות שלהם?

כסטנדרט אנו מקפידים על שמירה על איכות המוצר והשירות, ביצוע עבודה מיטבית תוך תכנון, בקרה, פעילות מתקנת לשיפור מתמשך והבטחת איכות המוצר והשירות.

כל זאת תוך כדי הענקת שירות ברמה הגבוהה ביותר ושמירה על שביעות רצונם של לקוחותינו.

מהן הבעיות שלרוב לקוחות עסקיים נתקלים בהן בנוגע לשטיחים וספות?

ישנם מספר פרמטרים ובעיות שבהם אנו נדרשים ונותנים מענה – להלן מס' דוגמאות: 

בתחום הריפוד – שלא כמו בבית, במשרדים ישנה תחלופה גדולה ושימוש רחב ביחידות מושב ונוצרים כתמים ולכלוך בתדירות גבוהה. מלבד התחזוקה השוטפת אנו נדרשים מידי פעם לתת פיתרון למניעת כתמים או מזעור כתמים. פתרון זה ניתן על ידי התזת  חומרי הגנה מפני כתמים שלאחר תהליך הניקוי, מתיזים אותם על בד טקסטיל ריפוד ונותנים הגנה בסיסית לכתמים ובכך מונעים את התקבעות הכתם והיכולת לנקות אותו קלה יותר.

בתחם השטיחים מקיר לקיר – אנו נדרשים מס' רב של פעמים לזרז את תהליך הייבוש של השטיח בתום הניקוי על מנת שהמקום יחזור לפעילות מלאה  במהירות האפשרית. גם כאן ישנה טכנולוגית ייבוש באמצעות מסחררי אוויר מיוחדים המזרזים את תהליך הייבוש ובכך ניתן לחזור לעבודה שגרתית במהירות.

מהי הטכנולוגיה בה אנחנו בארגמן משתמשים?

פעמים רבות אנו עורכים שדרוג למכונות הניקוי שברשותנו, בהתאם לצרכים המתעוררים בשטח ועל סמך ניסיון רב השנים שלנו בתחום, על מנת לתת מענה אופטימאלי לכלל הלקוחות. במקביל, אנו מקפידים להשתמש בחומרי ניקוי איכותיים ותקניים וגם כאן אנו מטביעים חותמנו – חלק מהחומרים הינם תרכובות פרי פיתוחנו ואנו רוקחים אותם במפעלנו, חומרים אלו בלעדיים לנו ולא ניתן להשיגם במקום אחר.

מהן המכונות, הכלים החדישים בהם עושים שימוש בארגמן לטובת הלקוחות העסקיים?

אנו בארגמן שטיחים מעודכנים באופן שוטף בתחום הטכנולוגיה העולמי בתחום מיכשור הניקוי לשטיחים, ריפודים ווילונות לתחום העסקי. אנו מקושרים למדינות באירופה וארה"ב ומייבאים ממדינות אלו חומרים מתקדמים ומכונות מתקדמות ומעודכנים בכל החידושים בתחום כך יש ביכולתנו לתת את המענה לצרכים ייחודיים של העסקים.

פתרונות יצירתיים ויכולת לעמוד באתגרים

במהלך עבודתנו אנו נתקלים לא מעט באתגרים הדורשים חשיבה יצירתית למתן פתרונות מקצועיים.

לדוגמא, טיפול בשטיחים בבית הנשיא, מדובר בשטיחים עבודת יד מסוג קילים אשר הגיעו אלינו לניקוי ומצבם היה מעוות עקב תליה לא נכונה במהלך השנים. נאלצנו לפתור שתי בעיות, הראשונה – טיפול בעיוות שנוצר בשטיחים, השנייה – למצוא פתרון לתלייה מחודשת של השטיחים באופן שיצמיד השטיחים לקיר כתמונה ללא פגיעה ועיוות השטיח.

לצורך כך, תכננו התקנה מיוחדת שנעשתה על ידי מתקנים אומנותיים במלאכת יד וכללה תפירת כיס בראש ותחתית השטיח, בכיס העליון הוכנס מוט תלייה מיוחד ובתחתיתו מוט שהיווה כמשקולת ויצר מתיחה תמידית לשטיח. בסופו של התהליך בוצעה התקנה מושלמת במסדרונות בית הנשיא.

לקוחות ממליצים

ניר
Read More
פניתי לבית העסק לצורך ניקוי שטיח, השירות שקיבלתי היה מקצועי והיחס אדיב, העובד עמד בלוח הזמנים והמחיר ששילמתי היה סביר, בחרתי לפנות לשם מכיוון שהוא היה הראשון שעלה באינטרנט.
רעות סבח
רעות סבח
Read More
הנני חובבת גדולה של שטיחים , ברשותי שטיחים עבודות יד בעיקר שטיחים פרסיים אחדים מהשטיחים היו עם כתמים עקשניים במיוחד ועם ריחות לא נעימים, השטיחים שלי טופלו בחברת ארגמן אחרי שבוצע בהם ניקוי ותיקונים והם נראו יוצא מן הכלל וחשוב לציין שהשירות שקבלתי היה מצויין כבר משיחת הטלפון הראשונה וההתרשמות מנציג השירות שהגיע אליי ללא תשלום
אלי גונן
אלי גונן
Read More
לסיכום- ביצעו עבודה מצויינת! שרות מהיר ומעולה! צוותי העבודה מקצועיים ביותר! תודה מיוחדת לאליעזר! ממולץ ביותר!!!!!!!!!
זהר
זהר
Read More
מעולה! הגיע נציג לבית לתת הצעת מחיר, כאשר סיכמנו את התנאים הגיע נציג לקחת את הכריות של הספה לניקוי אצלהם וביון שנקבע ובשעה שנקבע הגיעו צמד עובדים לנקות את השטיח והספה אצלי בבית, יצא מעולה וממש ממש נקי
איריס
Read More
פניתי לצורך תיקון וניקוי שטיח עתיק, השירות היה מעולה, אדיב ומקצועי. הוא בא לקראתי. והיה גמיש בתנאים, השירות סופק בזמן, המחיר היה סביר בהתאם לצפיות, לא בחנתי הצעות, משום שלקחתי ממנו כבר בעבר שירות.
משה
Read More
פניתי ל"ארגמן שטיחים" על מנת לנקות את השטיח, קיבלתי שירות מיקצועי עם יחס אדיב, הם עמדו בזמנים ושילמתי מחיר בהתאם, ביררתי מחירי ופניתי אליו מכיוון שהוא קרוב לבית שלי.
יוסי
יוסי
Read More
זה שנים שאני עובד עם שטיחי ארגמן בנתניה , הם מאד מקצועיים בתחום ניקוי השטיחים ,במיוחד ניקוי ותיקון שטיחים בעבודות יד,פרסיים ובכלל
Previous
Next
צרו קשר ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם