שטיח לשנה החדשה

שנה חדשה, חגים חדשים, הרגשה חדשה באוויר. הבית הישראלי הממוצע עובר תהליך של ארגון מחדש, אוורור וניקיון לפני חגי תשרי ועם סיומה של עונת הקיץ המהבילה, מלאת האבק, החול והלכלוך ותחילתה של עונת הסתיו הנעימה והמלטפת. גם הריהוט בבית עובר טרנספורמציה כאשר המצעים הדקים, השמיכות האווריריות והבגדים הקצרים מתחילים להיות מאופסנים בארונות ובמגירות ולאט לאט מוצעים “הכלים הכבדים” לאוורור, לגיהוץ ולכביסה לאחר תרדמת קיץ ארוכה.

גם בתחום השטיחים ישנו שינוי משמעותי בבתים ובמוסדות רבים. שטיחים הם, בדרך כלל, פרטי ריהוט ונוי חמים וכבדים אשר לא מתאימים לעונות החמות ולכן נהוג לגלגל אותם ולא לפרוס אותם במהלך חודשים אלו ואילו כאשר מתחילים חגי תשרי אז גם השטיחים נפרסים מחדש, מעניקים למרחב תחושה של מכובדות, של חמימות, של אלגנטיות ושל רכות ענוגה.

שטיחים, בעיקר בשל מרקמם, עוביים וצורת האריגה והטוויה שלהם, נוטים לצבור זוהמה, לכלוך והמון אבק בתוכם, וכאשר מוציאים אותם לאחר תקופה ארוכה שבה היו מגולגלים וחנוקים, הרי שחשוב מאוד לדאוג לניקיונם ולתחזוקתם השוטפת. אחד הכלים הראשונים הוא הזמנת מנקי שטיחים מקצועיים של חברת ארגמן שיבצעו מבצע ניקיון מקיף לשטיחים ולריפודים השונים בבית, ובמידת הצורך אף ייקחו את השטיחים הכבדים יותר, אלו הדורשים טיפול עמוק ומורכב יותר, אל המפעל ואל מכשירי הניקוי התעשייתיים יותר.

תחזוקה לא נכונה ולא ראויה של השטיחים גורמת גם לאיבוד הזוהר והמרקם של השטיח ומכאן לאובדן האיכויות הדקורטיביות והפונקציונאליות שלו. באמצעות פעולות ניקוי, תיקון ושימור השטיחים באופן מקצועי, הנעשה על ידי אנשי מקצוע מנוסים, בעלי ותק ומוכשרים ממדרגה ראשונה, השטיחים שלכם ייראו, גם לאחר שנים של שימוש וגם לאחר חודשים ארוכים של גלגול והעמדה בפינת החדר או הארון, כאילו יצא מתחת ידיו של האורג האמן שיצר אותם.

לא קל לנקות שטיח, למרות מה שמקובל לחשוב. בטח לא כאשר עסוקים בעוד אלפי פעולות ודברים אחרים, משמעותיים וחשובים יותר כמו קריירה, ניהול משק בית, גידול ילדים והכנת ארוחת חג. לא מדובר רק על תליית השטיח, חבטות עליו ואוורורו, כי האבק והלכלוך הקשים יותר נמצאים עמוק בתוך רקמות השטיח, בינות לתפירת השתי וערב והם כמעט בלתי ניתנים לפירוק ללא שואב אבק תעשייתי חזק במיוחד הקיים במקומות המתמחים בכך, כמו בחברת ארגמן, לדוגמא. הזמנת איש מקצוע לניקוי, תיקון ושימור שטיחים היא הזמנה לקבלת ייעוץ נוסף, משלים, לתחזוקה נכונה וארוכת טווח של שטיחים, אריגים ורהיטים. ישנם כללים רבים לשמירה על איכות שטיחים וריפודים ובכולם נשמח לשתף אתכם, הלקוחות, בפגישת הכרות ראשונית ובלתי מחייבת בביתכם או במשרדכם.

העבודה על כל שטיח, בין אם המדובר על שטיח רצפתי קטן ובין אם המדובר על שטיח גדול או מקיר לקיר, בין אם מדובר על שטיחון קליל ושטחי ובין אם המדובר על שטיח כבד, שעיר ועמוק, כאשר היא נעשית בידי מקצוענים ובידי כלים מקצועיים, היא עבודה קצרה ולא מורכבת, שבסופה יוחזר לכם השטיח כאשר הוא מושלם, מבריק ובעל איכויות ששכחתם שאי פעם היו לו, והכל בזמן קצר ותוך התחייבות לעמידה בטווחי זמן קצרים על פי דרישת הלקוחות.

בפרוס עלינו השנה החדשה, ולפני שכולנו פורסים את השטיחים שלנו לקראת החגים, זה הזמן לאחל לנו, לכם ולכל בית ישראל שנה טובה, שנת בריאות, שנה שבה נתהלך בנועם ובנינוחות ונשמור על כל מה שחשוב ויקר לנו.

שתף את הפוסט
Share
Tweet

לקבלת ייעוץ מקצועי
 והצעת מחיר

מאמרים נוספים

צרו קשר ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם