ניקוי שטיחים גדולים – גדולים בניקוי שטיחים

בניגוד לשטיחונים קטנים המשמשים לרצפת האמבטיה או לסף הדלת, ואפילו בניגוד לשטיחים בינוניים, הנמצאים ברוב הסלונים וחדרי האירוח הביתיים, הרי שאת השטיחים הגדולים, אותם ניתן למצוא במשרדים יוקרתיים, בכניסות למלונות מפוארים ובוילות גדולות, קשה מאוד לנקות בעצמנו ולתחזק באמצעים ביתיים.

בעוד ששטיחים קטנים ובינוניים ניתן להרים, לאבק בעזרת מטאטא אבק ולנער עם סיוע של אדם נוסף, הרי שניקוי שטיחים גדולים דורש מספר אלמנטים נוספים, אשר לא תמיד נמצאים בהישג ידם של אנשים פרטיים ושל כאלו שאינם בעלי מקצוע מיומנים, אשר מחזיקים בבעלותם  מכשור מקצועי ייעודי לניקוי שטיחים גדולים.

השטיחים הגדולים, המפוארים והכבדים לרוב, הם גם היקרים ביותר וחבל מאוד, ללא קשר למצב חשבון הבנק או השווי הכלכלי של בעליהם, להזיק להם או לפגום באיכות המראה שלהם, שלא לדבר על פגיעה אפשרית בבסיס האריג והצבע. יוקר השטיחים נובע לא רק מגודלם הפיזי, למרות שבמקרה שלהם, הגודל בהחלט קובע מבחינה תדמיתית וויזואלית, אלא ממקור צפיפותו והנדירות שלו.

כאשר מנקים שטיח בעזרת תרסיס לא מתאים, או בעזרת שואב אבק לא עוצמתי דיו אשר אינו מצליח להגיע אל תחתית סיבי השטיח או ללא יכולת אפקטיבית להוציא את שכבות החול הנמצאים בין סיבי השטיח וגורמת לשחיקה מואצת של הסיבים ולמראה בלוי וזאת בלי שניקח בחשבון את נושא קרדית אבק הבית או מטרידים נוספים המוצאים קרקע פורייה ומשכן נוח וחמים להן ולמשפחתן המורחבת.

אנשי מקצוע בתחום ניקוי שטיחים גדולים מסוגלים לבצע, על גבי כל סוג שטיח ובעזרת התבוננות מהירה ואבחון סוג השטיח, את הניקוי המתאים לו ושימוש בחומרים המתאימים לו, מבלי להזיק או לפגוע באיכותו ובמראהו החזותי.

ניקוי שטיחים גדולים, בניגוד לניקוי שטיחים מקיר לקיר, ניתן לבצע גם מחוץ למתחם שבו הם נמצאים וחברת ניקיון שטיחים מקצועית ומיומנת תוכל לקחת את השטיחים הללו, כבדים ככל שיהיו, אליהם, להעביר אותם ניקוי מושלם, מקצועי ומקיף במכונות ניקוי מתאימות, כך שהם יוחזרו לבעליהם רעננים, נקיים, ובעיקר, ללא אבק וללא ריכוז חולות בשורשי השטיח הגורם לבלאי מואץ ולמראה בלוי.

ככלל, ולא רק כאשר מדובר על שטיחים גדולים וכבדים, חשוב להקפיד על שגרת ניקוי שטיחים קבועה ותכופה. השטיח הוא פריט ריהוט שצובר לכלוך וזוהמה בכל רגע נתון והצטברות מעין זו עלולה לגרום לתחושות אלרגניות, לתחושות מחנק ולהרגשה רעה באופן כללי, דברים העשויים להחריף בעיות בריאותיות קיימות ולהחליש את מצבנו הפיזי לאורך זמן. ניקוי שטיחים גדולים, כאמור, הוא חשוב ומשמעותי גם מהבחינה הזו, ולא רק מבחינה אסתטית וויזואלית.

שתף את הפוסט
Share
Tweet

לקבלת ייעוץ מקצועי
 והצעת מחיר

מאמרים נוספים

צרו קשר ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם