כיצד לנקות שטיחים מקיר לקיר?

שטיח מקיר לקיר מותקן בהדבקה או במתיחה על גבי ספוג ומהווה חיפוי דקורטיבי לרצפה. בשוק קיימים סוגים שונים של חומרים מהם עשויים השטיחים כגון; ניילון, פוליפרופילן, צמר ועוד.
שטיח מקיר לקיר הוא טרנד עיצובי המחליף את אריחי הקרמיקה, האבן, ורצפת הפרקט בחללים סגורים. השטיחים מגיעים בשלל צבעים ובמרקמים שונים, המיוחדים מבניהם גם עם טבליות וגבהים שונים.

עוד בטרם נגיע ליתרונותיו הרבים של שטיח מקיר לקיר, עלינו לענות על השאלה כיצד מנקים שטיח מקיר לקיר? הרי לא ניתן פשוט לגלגלו ולשלוח אותו לניקוי…
מומלץ לשאוב השטיחים באמצעות שואב אבק, כפעם – פעמיים בשבוע. כמו כן, לפחות פעם בשנה (ובהתאם לשימוש), יש צורך לנקות את השטיח ניקוי יסודי ומקצועי על ידי חברה המתמחה בכך, המשתמשת בחומרים ייחודיים ומכשור טכנולוגי מתקדם.

שטיח אחד, יתרונות רבים…

שטיחים מקיר לקיר הם בעלי יתרונות רבים – נעימים למגע, בולמי רעשים (פותרים בעיות אקוסטיקה) ומייצרים תחושה חמימה וביתית ומראה מכובד ורשמי בבית או במשרד. יתרון נוסף, שטיחים מקיר לקיר עוזרים בחיפוי רצפה לא דקורטיבית, כגון; אריחים שעבר זמנם או רחבות בטון שאינן מעובדות כראוי, וזאת במחיר סביר הנמוך בדרך כלל מחיפויים אחרים.

חשוב לציין כי אם חלק קטן מהשטיח מתבלה בעקבות פגיעה חמורה (חור שנעשה על ידי חפץ חד לדוגמא), נאלץ להסירו, אולם אנשי מקצוע יצליחו להשלים את המקטע החסר בקלות – בייחוד אם מדובר בשטיחי אריחים.

שתף את הפוסט
Share
Tweet

לקבלת ייעוץ מקצועי
 והצעת מחיר

מאמרים נוספים

צרו קשר ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם