ניקוי ריפודי רכב – לנהוג כל יום כמו ברכב חדש

שטיפה וניקוי רכבים, מעבר להיותם עסק כלכלי משגשג עבור אותם יזמי רחוב צעירים ונמרצים בשבועות של חגים ומועדים, הם הכרח ומטלה שכל מי שחפץ בתקינות הרכב ובהארכת משך חייו מוכרח לעשותה מפעם לפעם. בכל הנוגע לתחום ניקוי הרכב ושטיפתו יש שני מסלולים חופפים שאפשר לעשותם בנפרד וניתן לוותר על אחד מהם מדי פעם, אך לפעמים שילובם ועשייתם באותה העת הופכת את תוצאת הניקוי לתוצאה מרעננת, מבהיקה ומעוררת התפעלות וגאווה, כאילו הרגע יצא הרכב מאולם התצוגה.

כשמבצעים שטיפה חיצונית, הדגש הינו על המעטפת של המכונית, על השלדה, החלונות, המראות, שמירה על הצבע המקורי של הרכב ועוד. מול זה קיים ניקוי פנים הרכב, הכולל חדירה מתחת לשכבות האבק, הלכלוך והזוהמה שהלכו והצטברו להן במהלך הימים, השבועות או החודשים. ניקיון פנים הרכב כולל בעיקר ניקוי ריפודי רכב, שטיחוני רצפה, פלסטיקה ושאיבת אבק ולכלוך פנימיים, שהצטברותם מביאה לידי מחנק, ריחות לוואי ואי נעימות בכל פעם שנכנסים לרכב או כשנוסעים בו לאורך זמן.

ניקוי ריפודי רכב, בדיוק כמו ניקוי ריפודים של ספות או של מצעי מיטה בבית, נועד קודם כל לשמש כעזרה ראשונה נגד מזיקים ונגד אלמנטים היכולים להזיק לבריאות הפיזית שלנו, דוגמת קרדית אבק או טפילים שונים החיים במצבורי לכלוך וזוהמה. מעבר לכך, גם האווירה הכללית בתוך הרכב וחווית הנהיגה, מושפעות מעצם ניקוי פנים הרכב ובפרט ריפודי הרכב.

כל ניקיון יסודי מתחיל בהקפדה על הפרטים הקטנים, וכאשר מדובר על ניקוי ריפודי רכב יכולים הפרטים הקטנים להיות שאריות אוכל של הילד מאחור, חול ממגרש המשחקים, מיני זוחלים וטפילים שנצמדים לאחורי המכנסיים ומהם לשיפולי הריפוד ועוד. טיפול וניקוי כל הגורמים הללו, מביאים לתוצאות גדולות ולשדרוג חווית הנוסעים ברכב והנהג, עד כי נדמה כי כל כניסה לרכב כמוה ככניסה לרכב חדש ונוצץ, ובינינו, מי לא היה רוצה להיכנס, בכל יום לרכב חדש?

שתף את הפוסט
Share
Tweet

לקבלת ייעוץ מקצועי
 והצעת מחיר

מאמרים נוספים

צרו קשר ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם