ניקוי ריפודי אוטובוסים – לפזר את אבק הדרכים

את הרכב האישי שלנו אנו מקפידים (או לפחות מנסים…) לנקות ולשטוף. גם שטיפה חיצונית וגם ניקוי פנימי, לפחות פעם בכמה חודשים, וכאשר מדובר על רכב המסיע ילדים לגן, לחוגים ולטיולים משפחתיים, הרי שגם תכיפות זו לא מספיקה לאורך זמן. עכשיו, תארו לכם כלי רכב המסיע כל יום, במשך כ- 15 שעות ביום, מאות גברים, נשים, ילדים, מבוגרים, סלי קניות, לכלוך הנדבק לסוליות הנעליים והמון אבק וחול? תיארתם נכון, מדובר על אוטובוס. האוטובוס, עבור ציבור גדול ורב, הוא כלי התחבורה העיקרי ואולי היחיד המשמש אותו ביומיום ובמעבר בין הקווים ובנסיעות עצמן, האנשים הזקוקים לתחבורה זו מבלים שעות מצטברות וארוכות, ועל כן החשיבות הגדולה של ניקוי ריפודי אוטובוסים.

מה המשמעות של ניקוי ריפודים מקצועי?

מטרת חברות ההסעות והאוטובוסים על פי הסברה הרווחת בקרב הציבור הרחב, היא לשרת את ציבור הנוסעים ולספק לו את הכלים האיכותיים, היעילים, הנעימים והטובים ביותר לשם כך. אחד מהאלמנטים המרכזיים של שירות מעין זה הוא, ללא ספק, שמירה על מצב ריפוד מושבים ראוי ונקי, כזה שנעים לראות ועוד יותר נעים לשבת עליו מבלי לדאוג יתר על המידה, מפני הצטברות קרדית אבק הבית ומזהמים אחרים על אחורי המכנסיים שלנו ועל גופנו, למרות שאף פעם אי אפשר להימנע מכך לחלוטין.

באמצעות תהליך של ניקוי ריפודי אוטובוסים הנעשה בצורה מקצועית, ועל ידי חברה אמינה ומנוסה, מקבלים המושבים המלוכלכים חיות מחודשת, רעננות וריח שנעים לשאוף לאורך זמן. רבים מהנוסעים אוכלים במהלך הנסיעה, שותים, מניחים את רגליהם על ריפודי המושב שלפניהם ובאופן כללי, מתייחסים לנסיעה באוטובוס, בעיקר באם היא ארוכה, כאל שהייה במרחב הפרטי שלהם.

האופציה של ניקוי ריפודי אוטובוסים היא, למעשה, הגנה על הנוסעים- הלקוחות הבאים של חברת האוטובוס, מפני מעשים אלו של הלקוחות הקודמים.

מהם הקשיים המרכזיים בפרוצדורה של ניקוי ריפודי אוטובוסים?

בעיה מרכזית, בכל סוג רכב, גם פרטי ועל אחת כמה וכמה ברכב ציבורי עמוס מושבים וכיסאות, היא כיצד לנקות את החלק הפנימי ועדיין לאפשר נסיעה רציפה וחזרה מהירה לכביש. שימוש במים, במקום סגור, יכול ליצור רטיבויות וזמן ייבוש ארוך ואילו שימוש בחומרים מקציפים עלול לפגוע בריפוד ובאיכותו ולכן חברות ציבוריות של ציי אוטובוס או מיניבוס ישתמשו בחברות מקצועיות, המתמחות בניקיון מסוג זה.

לנו, כחברת ניקיון ריפודים מקצועית ישנם חומרי ניקוי מיוחדים וייעודיים לכך, כמו גם טכניקות עבודה ספציפיות לשם ניקוי ריפודי אוטובוסים, שמאפשרות את קבלת כלי הרכב, ניקויו היסודי והחזרתו לפעילות מבצעית בזמן קצר ביותר.

גם בקרב חברות הסעה פרטיות, מצב הרכבים הוא חלק מהמוניטין ומהשירות ולחברות אלו ראוי ומומלץ שידאגו לניקוי ריפודי אוטובוסים תכופים ומקצועיים, כי כפי שידוע לכל בעל עסק או עניין, אין אפשרות שנייה ליצור רושם ראשוני והלקוחות תמיד יעדיפו את מה שנראה להם כנעים וכנוח יותר.

שתף את הפוסט
Share
Tweet

לקבלת ייעוץ מקצועי
 והצעת מחיר

מאמרים נוספים

צרו קשר ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם