צרכים של בעלי חיים על שטיחים וריפודים

ההחלטה להרחיב את המשפחה ולהכניס לבית חיית מחמד מכל סוג ומין מלווה בדרך כלל בתחושת שמחה והתרגשות. כל בני הבית “מתגייסים” למספר שעות, בהן הולכים בדרך כלל לאחת מאגודות צער בעלי חיים או לחלופין לחנות החיות הקרובה בכדי לבחור את החתול המאושר, הכלב השובב, התוכי הקשקשן או האוגר הפעלתני. חלומם של כל בני המשפחה נראה ורוד ומבטיח, עד שמגיעים חזרה הביתה ומגלים שלכלב הגאה ישנם הרגלי אכילה לא אסתטיים, שמקום עשיית הצרכים האהוב עליו הוא על הכורסא היקרה בסלון, וששערותיו דאגו לכסות בתוך פחות מ- 24 שעות כל מרבד בבית.

אחת הבעיות המוכרות לכולנו בתהליך אימוץ גור כלבים לדוגמא, היא תהליך חינוכו הארוך עם דגש על עשיית הצרכים מחוץ לבית. תקופה זו אורכת בין מספר שבועות במקרה הטוב, לבין כישלון מוחלט והזמנת מאמן כלבים לעזרה במקרה הפחות טוב.

לעיתים עשיית הצרכים מותירה סימנים וצלקות על השטיח, הכיסא המרופד ועוד. הניסיון לסלק את הפרשותיהם נתקל בקשיים לא מעטים. כולנו מנסים בכל כוחנו ובאמצעות כל חומרי הניקוי הקיימים בשוק לשפשף את אותם הכתמים, הבעיה היא שבמרבית המקרים הכתם לא נעלם לחלוטין, ובמקרה הגרוע הנזק הקיים מחריף.

האם לנקות בעצמנו או להזמין חברת ניקוי שטיחים וריפודים מקצועית?

ברגע שהחלטתם שחיית המחמד גמולה לחלוטין והגיע הזמן לטפל בבעיה ביסודיות, כלומר לנקות באופן יסודי ומקצועי את השטיח/ריפוד ולפתור את בעיית הלכלוך והריח, מומלץ לבחור בחברת ניקוי שטיחים וריפודים מקצועית ומומחית בתחום. עשו זאת באמצעות המלצות שקיבלתם, ותק ומיומנות החברה בשוק, חומרי הניקוי בהם משתמשים והחשוב ביותר רמת המקצועיות והאיכות של נותן השירות.

הטוב ביותר הוא להזמין נציג מקצועי מטעם החברה, לצורך אבחון סוג השטיח או הריפוד, ובכך להתאים את שיטת הניקוי וחומרי הניקוי הרלוונטיים.

בשוק קיימים סוגי שטיחים וריפודים רבים, כמו מגוון רחב של חומרי ניקוי של “חברות טובות”, לעיתים אנו משתמשים בחומר כזה או אחר ומצפים “שיקרה נס”, אך במקום זאת נוצר כתם גדול יותר או כתם שלא ניתן להסיר.
היתרון הבולט בשימוש בשירותי חברה מקצועית, הינו התאמת החומרים ושיטת הניקוי לפי סוג השטיח או בד הריפוד ותוך התחשבות בסוג הלכלוך והכתמים.

שתף את הפוסט
Share
Tweet

לקבלת ייעוץ מקצועי
 והצעת מחיר

מאמרים נוספים

צרו קשר ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם