ניקוי ספות וכורסאות – עבודה למומחים

ההרגל המוכר מזה שנים לגלגל בכוחות משותפים את השטיחים המעוצבים שלנו כדי להעביר אותם אל חברת ניקוי מקצועית פעם בכמה חודשים, הפך עם השנים לפשוט יותר מהסיבה שניתן להזמין את אנשי המקצוע אלינו הביתה – הזמנתם חוסכת מאיתנו את הובלת הפריט היקר ואף פותרת אותנו מביצוע הניקוי בעצמנו כשמדובר בשטיחים מקיר לקיר או ריפודים. אומנם לא תמיד אנו נעזרים בשירות זה, אבל הידיעה שהוא אכן קיים מקלה עלינו את תחזוקת הבית באלפי מונים.

אין זה סוד ששירות של ניקוי יסודי ומקצועי בבית כבר מזמן חרג מקרצוף וניקוי שטיחים בלבד. חברת ניקוי וותיקה ומנוסה מציעה היום הרבה יותר מזה. באמצעות המכשור הטכנולוגי המתקדם והמגוון של החברה ניתן גם לבצע ניקוי וילונות כבדים וגדולים, מזרנים עליהם אנו מבלים הרבה שעות שינה וכמובן רהיטים המרופדים בבד או עור.

ספות וכורסאות הינם רהיטים הנמצאים בכל בית, קטן כגדול. מדובר בדרך כלל ברהיטים כבדים, דומיננטיים בבית הן מבחינת העיצוב והאפקט שלהם והן ברמת השימוש היומיומי. כל כתם יין או מזון שדבק בהם לא ניתן להסתרה ולא תמיד ניתן להסרה בדרכים פשוטות. כמו כן, יש קושי אמיתי להעביר אותם אל הסניף הקרוב של חברת הניקוי, אלא אם הזמנתם מובילים חרוצים. כל אלה מייצרים לא פעם בעיה אמיתית בנושא, גם בהתחשב בסוג הבדים המיוחדים העוטפים את הריהוט.

לא כל חומר ניקוי שנמכר בחנות הקרובה באמת יפתור את בעיית ניקוי ספות הבית, וחוסר הניסיון שלנו עלול להגדיל את הבעיה. כך למשל שפשוף בעזרת מטלית מחוספסת מידי אולי יסיר את הכתם המקורי, אך עלול לפגוע בטקסטורה של הבד העבה וייצור בלי משים כתם בהיר חדש. בנוסף, הרטיבות שתישאר אחרי הפעולה, תגרום לעובש ולריחות לא נעימים. תקלות כאלה בריפוד הרהיטים לא ניתן להסתיר בעזרת טריקים, פשוט תיאלצו לרפד מחדש את כל הסט והדבר יקר ומעיק ביותר. הזמנת חברת ניקוי מקצועית ורצינית תפתור את כל הבעיות מראש.

שתף את הפוסט
Share
Tweet

לקבלת ייעוץ מקצועי
 והצעת מחיר

מאמרים נוספים

צרו קשר ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם